Karşıyaka Mah.Süleyman Demirel Bulvarı No:220 Varsak/ANTALYA

T: 0 (242) 417 79 30 I F: 0 (242) 417 79 68

PENCERELER

Pencereler gerçek anlamıyla “dünyadaki pencerelerinizdir”. Ef Alüminyum’de, klasik tasarımlardan romantik tasarımlara, sade tasarımlardan çağdaş tasarımlara kadar her proje tipi için bir alüminyum profil bulabilirsiniz. Kullanım amacınıza uygun her türlü açılış tipini tasarlıyoruz: içe ve dışarı açılan pencereler, çift eksenli pencereler, çift kanatlı pencereler…

 

Her zaman alüminyum

Ayrıca, alüminyum ile, yıllar süren sorunsuz bir yaşama zevkini seçmiş olursunuz; çünkü alüminyum en kuvvetli, en dayanıklı inşaat malzemelerinden biridir ve neredeyse hiç bakım gerektirmez.

 

Konfor, tasarım ve güvenlik

Ef Alüminyum tarafından kullanılan sistemlerde farklı yalıtım ve güvenlik düzeyleri sunmaktadır. Alüminyumun inceliğinin ve kuvvetinin kombinasyonu maksimum ışık girişi özelliğine sahip devasa pencerelerin kullanılmasına olanak vermektedir.

 

Dahası, mat, parlak veya metalik görünümlü toz boya ve eloksalden özel az bakım gerektiren ve çizilmeye dayanıklı dokulu toz boyaya kadar değişen yüzlerce farklı renk ve toz boya çeşidi arasından seçim yapabilirsiniz. Profillere gerçek ahşap görünümü de verilebilir. Bu seçim pencerenin hem içi, hem de dışı için geçerli olup, evinizin iç ve dış ortam ile mükemmel uyumunun sağlanmasında etkilidir.